Witamy na oficjalnej stronie Wodrol Wrocław! Cieszymy się, że trafili Państwo właśnie do nas. i Mamy nadzieję, że niniejsza strona zachęci Państwa do nawiązania z nami współpracy, a także przybliży profil naszej firmy.

Dowiedzą się tu Państwo wszystkiego o naszej ofercie, dotychczasowych realizacjach wykonanych przez Wodrol, a także zyskają możliwość sprawdzenia, co o naszej firmie sądzą klienci, z którymi do tej pory współpracowaliśmy. 

 

 

 
  Czym się zajmujemy?  
 

Wodrol jest firmą budowlana, która od lat wykonuje m. in.  sieci wodociągowe, rurociągi, oczyszczalnie ścieków - jednym słowem wszystko to, co wiąże się z wodą i budownictwem. W swej ofercie mamy usługi takie jak analizowanie próbek wody i ścieków, specjalistyczne szkolenia dla Państwa personelu, a także obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wykonanych przez nas urządzeń.
Warto także wiedzieć, że Wodrol już od wielu lat działa na rzecz ochrony środowiska. Wszystkie nasze projekty i urządzenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zastosowaniu najnowszych technologii i wyników badań są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Natura, Ekologia, Rozwój regionalny - te hasła najlepiej oddają ducha firmy. Jeśli dodacie Państwo do nich Solidność i Dokładność, otrzymacie obraz Wodrolu.

 
 

 
  Zachęcamy do zapoznania się z:  
  naszą ofertą  
  realizacjami  
  wykonywanymi przez nas urządzeniami  
  naszymi referencjami  
  a także szczegółowymi informacjami na temat:  
  oczyszczalni ścieków  
  sieci gazowych  
  zbiorników stalowych  
  zbiorników żelbetowych  
     

 

 

Czy może być coś lepszego od zadowolonego klienta? Chyba tylko wielu zadowolonych klientów...

 
 
   

 

 

Jeśli macie Państwo pytania, wątpliwości, chcielibyście więcej wiedzieć o naszej ofercie, realizacjach, doświadczeniu - zapraszamy na stronę  <kontakt>...